Andrzej Węgierak Kucharzem Roku? Prosimy o wsparcie!

Miło nam poinformować, że szef kuchni Kresowej Osady Andrzej Węgierak został nominowany w plebiscycie “Mistrzowie Smaku”, organizowanym przez portal nowiny24.pl., w kategorii KUCHARZ ROKU. Zachęcamy do oddawania głosów przez wysyłanie SMS pod nr 72355 o treści RZA.75 (koszt 2,46 zł z VAT).

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.nowiny24.pl.

Andrzej kucharzem jest od 10 lat, od pięciu pracuje w Kresowej Osadzie. Skończył szkołę kulinarną. Przyznaje, że poszedł do niej tylko po to, żeby ją skończyć, ale w trakcie nauki poczuł miłość do gotowania. Zaraził się tam pasją do kuchni. Satysfakcję sprawia mu uśmiech klienta. Wygrał wiele konkursów ogólnopolskich, m.in. 1 miejsce na Festiwalu Kultur i Kresowego Jadła czy 1 miejsce na Regionalnym Przeglądzie Stołów Wigilijnych i Potraw Wigilijnych w Poznaniu. Aby być kucharzem, należy mieć do tego pasję, powołanie, bo to ciężki kawałek chleba, często też ciężkie warunki pracy. Poza nią pasjonuje się carvingiem (sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach), jest również wychowawcą w harcerstwie.

Bądź na bieżąco:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://kresowaosada.pl/andrzej-wegierak-kucharzem-roku-prosimy-o-wsparcie/
YouTube
INSTAGRAM
Soundclound
Issuu
 
Projekt "Utworzenie „Kresowej Osady” oraz nadanie nowych funkcji turystycznych i edukacyjnych szansą dla obszaru poprzemysłowego i popegeerowskiego Gminy Lubaczów"
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.
rpo_wp rpo_wp rpo_wp
Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego.

Theme by HermesThemes / Realizacja: Media Lubaczowskie Sp. z o. o.

Copyright © 2019 Kresowa Osada. All Rights Reserved