Festiwal Kultur i Kresowego Jadła – szczegóły

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące dostępności naszego obiektu i oferty podczas niedzielnego finału Kultur i Kresowego Jadła.

kresowa1

Nasze warsztaty (kowalski, garncarski, malowania na szkle, makramy, kulinarn) w niedziele niedzielę bedą witać gości co 30 minut począwszy od godz. 14:30 do godz. 18:30 – koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 15 zł od osoby. Wejście do multimedialnego muzeum – Galerii Lokalnej Historii co godzinę od godz. 14:00 do 18:00.

Na miejscu przygotowaliśmy zapasy ręcznie robionego piwa, specjalnych nalewek z pigwy i żurawiny oraz rozmaite przetwory, miody, dżemy i soki. W ofercie również szeroki wybór produktów rękodzielniczych.

W naszej restauracji przygotowaliśmy specjalne festiwalowe menu.

Dodtkowo przy karczmie żydowskiej dostępna będzie zupa z kociołka, pajda chleba z pastą mięsną oraz kiełbasa i karkówka z grilla. Na gości czekac będzie również chata z regionalnymi rarytasami, muzyka na scenie i inne liczne atrakcje.

fkikj_2016_mapa

Bądź na bieżąco:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://kresowaosada.pl/festiwal-kultur-i-kresowego-jadla-szczegoly/
YouTube
INSTAGRAM
Soundclound
Issuu
 
Projekt "Utworzenie „Kresowej Osady” oraz nadanie nowych funkcji turystycznych i edukacyjnych szansą dla obszaru poprzemysłowego i popegeerowskiego Gminy Lubaczów"
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.
rpo_wp rpo_wp rpo_wp
Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego.

Theme by HermesThemes / Realizacja: Media Lubaczowskie Sp. z o. o.

Copyright © 2019 Kresowa Osada. All Rights Reserved