Głosujmy na Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki

Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki, jedyny „ żywy” szlak kulinarny w województwie podkarpackim i jeden z największych w Polsce, znalazł się na liście pretendentów do „7 Nowych Cudów Polskich”, tworzonej przez Miesięcznik National Geographic Traveler.

Nasz Szlak – na liście nr 17 – „toczy bój” o zwycięstwo z 31 innymi miejscami turystycznymi z całej Polski. To JEDENA kulinarno-gastronomiczna atrakcja tej nowej listy. Link do głosowania:

http://7cudow.national-geographic.pl/

Głosowanie trwa do 31 sierpnia br. Ale co ważne: każdy uczestnik plebiscytu może zagłosować i wziąć udział w konkursie raz na 24 godziny.

– Głosujcie na Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki administrowany przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia” – zachęca Krzysztof Zieliński, animator Szlaku. – Znajdują się na nim gospody, zajazdy, oberże, karczmy, szynki, restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, cukiernie i winnice. Najcenniejsze obiekty z szeroko rozumianej gastronomi w Podkarpackiem. Cały pomysł promocji miejsc na Szlaku Kulinarnego Podkarpackie Smaki polega na promowaniu wydobytych często z niepamięci dawnych dań i potraw.

Bądź na bieżąco:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://kresowaosada.pl/glosujmy-szlak-kulinarny-podkarpackie-smaki/
YouTube
INSTAGRAM
Soundclound
Issuu
 
Projekt "Utworzenie „Kresowej Osady” oraz nadanie nowych funkcji turystycznych i edukacyjnych szansą dla obszaru poprzemysłowego i popegeerowskiego Gminy Lubaczów"
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.
rpo_wp rpo_wp rpo_wp
Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego.

Theme by HermesThemes / Realizacja: Media Lubaczowskie Sp. z o. o.

Copyright © 2019 Kresowa Osada. All Rights Reserved