Niebawem III Roztoczański Rajd Rowerowy Green-Velo

Ostatni weekend maja spędzić można aktywnie, a zachęca do tego Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Starostwo Powiatowe w Lubaczowie. W sobotę 27 maja w ramach obchodów III Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (ESDW) odbędzie się III Roztoczański Rajd Rowerowy Green-Velo – informuje portal elubaczow.com.

Fot. Green Velo.

Fot. Green Velo.

W tym roku kolarze wyruszą o godz. 09:30 z Parku Zdrojowego w Horyńcu-Zdroju i pokonają 45 kilometrową trasę. Szlak wieść będzie przez malownicze tereny naszego regionu – Werchratę, Wzgórze Monastyr (ruiny Klasztoru Bazylianów oraz Pustelnia Brata Alberta), Rezerwat Sołokija, Nowiny Horynieckie (Kapliczka przy źródłach). Zachętą do jazdy na rowerze może być piękna przyroda, ale także Loteria Fantowa dla uczestników i konkurs Green Velo, w którym nagrodą główną jest rower trekkingowy.

Więcej informacji o rajdzie, regulamin, plan godzinowy przejazdu znaleźć można pod linkiem: www.rajd.powiatlubaczowski.pl.

Bądź na bieżąco:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://kresowaosada.pl/niebawem-iii-roztoczanski-rajd-rowerowy-green-velo/
YouTube
INSTAGRAM
Soundclound
Issuu
 
Projekt "Utworzenie „Kresowej Osady” oraz nadanie nowych funkcji turystycznych i edukacyjnych szansą dla obszaru poprzemysłowego i popegeerowskiego Gminy Lubaczów"
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.
rpo_wp rpo_wp rpo_wp
Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego.

Theme by HermesThemes / Realizacja: Media Lubaczowskie Sp. z o. o.

Copyright © 2019 Kresowa Osada. All Rights Reserved