Zapraszamy wycieczki szkolne

Klasowe ławki, tablica i kreda to nie najważniejsze elementy współczesnej edukacji. Dużo lepsze efekty w kształceniu przynoszą aktywne zajęcia, odbywające się poza murami szkolnymi. Ciekawą propozycję nauki połączonej z aktywnym wypoczynkiem i zabawą przybliżającą lokalną historię oferuje Kresowa Osada w Baszni Dolnej.

Współcześnie do młodzieży nie docierają konwencjonalne metody edukacji. Bardzo ważne są dla niej odmienność, doświadczalność, a przede wszystkim działanie i własne zdanie. Kresowa Osada otwarta jest na potrzeby młodych osób. W tym miejscu mogą one zapoznać się z historią regionu poprzez uczestnictwo w warsztatach, mierząc się z własnymi siłami i umiejętnościami. Dla szkół i przedszkoli przygotowane zostały gry terenowe, specjalne warsztaty rękodzielnicze i zajęcia w formie rekreacyjno-poznawczych wycieczek rowerowych lub zaprzęgami konnymi.

 Zajęcia cieszą się ogromną popularnością, a tylko w tym sezonie obiekt odwiedziło ponad dwieście wycieczek i grup zorganizowanych. Radość i wspomnienia z części z nich można zobaczyć na na specjalnym spocie promocyjnym.

Ze szczegółową ofertą można zapoznać się w poniższym folderze [KLIKNIJ].
Bądź na bieżąco:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://kresowaosada.pl/zapraszamy-wycieczki-szkolne/
YouTube
INSTAGRAM
Soundclound
Issuu
 
Projekt "Utworzenie „Kresowej Osady” oraz nadanie nowych funkcji turystycznych i edukacyjnych szansą dla obszaru poprzemysłowego i popegeerowskiego Gminy Lubaczów"
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.
rpo_wp rpo_wp rpo_wp
Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego.

Theme by HermesThemes / Realizacja: Media Lubaczowskie Sp. z o. o.

Copyright © 2019 Kresowa Osada. All Rights Reserved