Na każdą okazję

Catering

Zapraszamy do współpracy
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług cateringowych. Obsłużymy zarówno spotkania rodzinne, jak i przyjęcia okolicznościowe. W naszej ofercie nie tylko obsługa kulinarna, ale także logistyczna, w tym transport i wypożyczenie sprzętu.
Przykładowa
Oferta

Poznajcie trzy przykłady przygotowanych przez nas pakietów. Pamiętajcie jednak, że możemy je modyfikować i dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Catering na przyjęcie

Organizujesz imprezę? Chcesz nieco huczniej świętować urodziny bądź jubileusz? A może przygotowujesz przyjęcie z okazji chrztu dziecka? Bez względu na charakter imprezy, nie może zabraknąć smacznego jedzenia. Tradycyjny rosół z makaronem, grillowana polędwiczka z sosem z grzybami leśnymi, dorsz w śmietanie czy pyszna szarlotka sprawią, że spotkanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Jeśli jednak nie przepadasz za gotowaniem, nie lubisz tego robić lub po prostu nie masz na to czasu, zadaj się na nas. Nasz zespół zadba o fachową obsługę cateringową, dostarczymy na miejsce smaczne, estetycznie zapakowane dania.

Menu w różnych wariantach cenowych

Oferujemy menu w trzech wariantach cenowych, z różną liczbą dań – dzięki temu można bez trudu dopasować menu do budżetu oraz charakteru przyjęcia.

W skład menu wchodzą zupa, drugie danie, dodatki witaminowe i skrobiowe oraz deser. Bardziej rozbudowane warianty zawierają także ciepłą kolację oraz tak zwaną zimną płytę – czyli deskę z wędlinami, łososiem, serami i innymi smakołykami.

Dostępne w menu dania przygotowywane są ze świeżych, pełnowartościowych składników przez naszego szefa kuchni. Nie używamy wzmacniaczy smaku i składników kiepskiej jakości – gotujemy od serca, zdrowo i smacznie.

Oprócz smacznych dań i zakąsek proponujemy także wynajem zastawy oraz krzeseł, stołów i pokrowców. Warianty możemy modyfikować – tak, by były w jak najlepszym stopniu dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Kontakt
Potrzebujesz cateringu?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania.

+ 48 500 738 500

Close
Close