Konferencje i szkolenia

Oferujemy organizację konferencji, szkoleń i warsztatów. Do dyspozycji mamy salę konferencyjną na 90 osób, halę Przystanek Kresy, w której pomieścić się może nawet 600 osób, możliwość organizacji konferencji plenerowej (rozstawienie namiotu według potrzeb), sprzęt multimedialny wraz z obsługą oraz pełne zaplecze w postaci cateringu, coffe-break i noclegów. W ofercie także kompleksowa obsługa medialna wydarzeń.

Zachęcamy do zapoznania się z nową OFERTĄ DLA FIRM I INSTYTUCJI.

Komfortowa sala konferencyjna i szkoleniowa

Dodatkowo:

  • W odtworzonym dworku ziemiańskim jest secesyjna restauracja, w której można posmakować oryginalnych kresowych potraw.
  • Mamy 5 pokoi dwuosobowych, bezpośrednio w budynku konferencyjnym i 8 miejsc noclegowych w pobliskiej „pasterówce”.
  • Amatorów galicyjskich tradycji gastronomicznych zaprasza dawna karczma wiejska.
  • Oferujemy także miejsce na ognisko lub grilla.
  • Teren Kresowej Osady jest ogrodzony i w pełni bezpieczny, dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
  • Obiekt dysponuje dużym parkingiem, także dla autokarów.
  • W ofercie także kompleksowa obsługa medialna wydarzeń.

Profesjonalne szkolenia i konferencje biznesowe na Podkarpaciu

Niewątpliwym atutem organizacji konferencji i szkoleń biznesowych jest budowanie wizerunku profesjonalnej i rzetelnej marki. Wydarzenia te pozwalają również docierać do szerszego grona odbiorców, którzy mogą stać się w przyszłości potencjalnymi klientami. Szkolenia wewnętrzne organizowane dla firm, przyczyniają się natomiast do podnoszenia kompetencji pracowników. Nie da się ukryć, że duże znaczenie ma zatem miejsce, w którym odbędzie się dane wydarzenie.

Przygotowanie całego przedsięwzięcia, jakim jest konferencja, bankiet lub spotkanie biznesowe jest nie lada wyzwaniem. Warto zatem powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie. Decydując się na przyjazd do Kresowej Osady na Podkarpaciu zapewnimy Ci fachową i rzetelną obsługę, pyszny, regionalny lub też tradycyjny catering, a także udekorujemy odpowiednio salę czy wypożyczymy sprzęt multimedialny. Z chęcią doradzimy również wynajem konkretnej sali.

Jesteśmy w stanie podjąć się organizacji naprawdę dużego przedsięwzięcia. W naszej Kresowej Osadzie możesz zorganizować spotkanie biznesowe nawet do 600 osób! Jeśli zależy Ci zatem na przestronnym miejscu, w którym każdy z zaproszonych gości będzie mógł swobodnie się poruszać, zachęcamy do kontaktu!

Obejrzyj film promocyjny: