Imprezy plenerowe

Oferujemy organizację przyjęć plenerowych w przepięknej aranżacji „Garden Party” dla nawet dla 500 osób. Dysponujemy kilkoma namiotami, pełnym wyposażeniem, obsługą cateringową i profesjonalnym nagłośnieniem.

Więcej informacji: tel. 500 738 500.

imprezy plenerowe Kresowa Osada

Imprezy i przyjęcia plenerowe na Podkarpaciu

Szukasz wyjątkowego miejsca na Podkarpaciu, które będzie idealne do urządzenia naprawdę dużej imprezy plenerowej, nawet do 500 osób? Proponujemy Ci zorganizowanie niezapomnianego garden party w naszej Kresowej Osadzie. Dysponujemy powierzchnią 4 ha, teren jest spory oraz ogrodzony, możesz zatem przygotować wiele tematycznych spotkań w namiotach lub urządzić jedną, wspólną imprezę!

Ponadto w ramach wynajmu oferujemy możliwość skorzystania z kilku namiotów, zapewniamy ciekawe atrakcje dla najmłodszych, a także przygotowujemy pyszne, regionalne dania, inspirowane typową kuchnią kresową. Nie zabraknie zatem m.in. tradycyjnych pierogów z suszonymi grzybami i kapustą słodką, a także kresowego placka z młodą kapustą. Na miejscu znajduje się także duży parking, gdzie bez problemu może zaparkować kilka autokarów.

Imprezy tematyczne w Kresowej Osadzie

Kresowa Osada to typowa wioska tematyczna, która odwołuje się do wielokulturowości Kresów Wschodnich. Można tu zorganizować m.in. pikniki rodzinne, zloty, wesela lub inne, duże imprezy tematyczne. Serdecznie zapraszamy do naszej wioski szkolne wycieczki, jest to świetne miejsce, dzięki któremu dzieci mogą nauczyć się nieco o dawnej historii, posmakować również typowej kuchni, a także spędzić miło czas.

Wesele w Kresowej Osadzie

Kresowa Osada to także idealny punkt do organizacji sporych wesel w stylu boho lub retro. Jeśli uwielbiasz naturę, marzy Ci się duża impreza weselna na Podkarpaciu pośród przyrody, również serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc. Zapewniamy pełną obsługę wesela i tematyczne dekoracje. Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę i rzetelną organizację przyjęcia. Mamy spore doświadczenie w realizacji tego typu imprez, każdorazowo dopasowujemy się również do życzeń Pary Młodej. Jesteśmy również w stanie doradzić ciekawe rozwiązania, które z pewnością sprawdzą się na imprezie.

Nie da się ukryć, że tak duże imprezy plenerowe to spore przedsięwzięcie, które wymaga przygotowań, a także świetnej organizacji. Decydując się na rezerwację naszego obiektu, możesz być pewny, że wszystko zostanie zrealizowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów!