Noclegi

Nie da się ukryć, że w Kresowej Osadzie nie brakuje dobrej zabawy oraz pysznego jedzenia. Po tak aktywnym dniu zapraszamy naszych gości na odpoczynek! Dysponujemy pokojami dwu i trzyosobowymi z łazienkami, w niezwykle przystępnych cenach. Oferta skierowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla mniejszych wycieczek zorganizowanych.

W Kresowej Osadzie oferujemy możliwość zakwaterowania w pokojach dwu i trzyosobowych.

Cena za nocleg w pokoju dwuosobowym – 150 zł.

Cena za nocleg w pokoju trzyosobowym – 200 zł.

Śniadanie – od 30 zł.

Rezerwacje i więcej informacji – tel. 500 738 500

Kresowa Osada w weekend

Decydując się na przyjazd do naszej Kresowej Osady, możesz nie tylko poznać kulturę dawnych Kresów Wschodnich, ale także wziąć udział w wielu warsztatach, między innymi: stolarskich, kowalskich, garncarskich. Coś dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Oprócz aktywnego spędzenia czasu możesz również zdecydować się na skosztowanie tradycyjnego jadła w odtworzonej restauracji secesyjnej lub karczmie wiejskiej. Dysponujemy również salą konferencyjną do organizacji różnorodnych spotkań biznesowych oraz tak zwaną Wesołą Stodołą. Obiekt, który został zaadaptowany na potrzeby przygotowywania wernisaży, czy wystaw. Ponadto w sezonie realizujemy między innymi warsztaty kulinarne i wyplatania makramy.

Aby jednak w pełni móc poznać całą wioskę i wziąć udział we wszystkich organizowanych przedsięwzięciach, warto zdecydować się na rezerwację noclegu. Weekend spędzony w Kresowej Osadzie z pewnością będzie świetną formą rodzinnego wypoczynku! Wokół wioski znajduje się wiele tras idealnych na piesze wycieczki wraz z najmłodszymi. Nasi goście mogą również wypożyczyć rowery, kajaki i kijki do Nordic Walking.

Przytulne pokoje w Baszni Dolnej na Podkarpaciu

Do dyspozycji gości oddajemy 12 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych z wieloma udogodnieniami. W pokojach znajdują się wygodne łóżka, szafy na ubrania, stoły z krzesłami i wiele innych.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami. Noclegi w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej w gminie Lubaczów na Podkarpaciu cieszą się sporą popularnością, jeśli chcesz zatem spędzić kilka dni w otoczeniu malowniczego terenu, nie zwlekaj i zarezerwuj u nas pobyt!