Wycieczki dla szkół i przedszkoli

Kresowa Osada to miejsce, gdzie magiczny świat dawnych Kresów urzeka swym pięknem i zaprasza do przeżycia niezapomnianej przygody, pełnej radości, smaku dawnych potraw, nauki kowalstwa, garncarstwa, pszczelarstwa, zajęć w manufakturze szkła, aktywności fizycznych oraz intelektualnych. Każdy będzie mógł na chwilę poczuć się rzemieślnikiem z ubiegłego wieku, młodym adeptem sztuki kaligrafii, kucharzem, a własnoręcznie wybita moneta będzie ciekawą pamiątką.

Informacje i rezerwacje: tel. 500 738 500.

POZNAJCIE NASZĄ OFERTĘ NA 2024 ROK:

POBIERZ FOLDER PDF!

lub obejrzyj:

POBIERZ FOLDER PDF.

Obejrzyjcie także nasz spot reklamowy:

Wycieczka do magicznego świata dawnych Kresów na Podkarpaciu

Planując wycieczkę uczniów szkoły lub przedszkola, warto zdecydować się na rezerwację wyjazdu do Kresowej Osady w Baszni Dolnej na Podkarpaciu. Oprócz ciekawych warsztatów: rzemieślniczych, zabawkarskich, kowalskich czy garncarskich, dzieci mogą skorzystać również z wielu nowych atrakcji, jakie wprowadziliśmy do naszego programu wycieczkowego. Nie da się ukryć, że taki wyjazd pozwoli najmłodszym nie tylko świetnie i aktywnie spędzić czas, ale także przybliży im historię wielokulturowości dawnych Kresów Rzeczpospolitej. Nauka przez zabawę i przy okazji zwiedzanie tematycznej wioski jest idealnym sposobem dla dzieci na poznanie tradycji oraz zwyczajów, które niegdyś towarzyszyły Polakom na Kresach Wschodnich.

Wycieczka do Kresowej Osady – atrakcje

Przygotowaliśmy kilka nowych atrakcji z myślą o wycieczkach szkolnych i przedszkolnych. W ramach oferty możesz zdecydować się na zakup takich pakietów jak między innymi:

  • Eko na słodko,
  • Zielono mi,
  • Przygody malucha,
  • Świetna zabawa,
  • Mały szef kuchni.

Zapraszamy serdecznie do przyjazdu do Kresowej Osady na Podkarpaciu. Szczegóły dotyczące każdego z pakietów zawarte są w broszurze. Gwarantujemy świetną zabawę oraz zapewniamy najmłodszym bezpieczeństwo.Niektóre atrakcje Kresowej Osady.

Zajęcia w Kresowej Osadzie realizowane są w formie zarówno w formie warsztatów indywidualnych i grupowych.