Imprezy okolicznościowe – wesela, bankiety

W ostatnich kilku lat Kresowa Osada stała się liderem organizacji przyjęć i obsługi turystów w tej części Polski. Wiele osób, firm i instytucji zdecydowało się na organizację wyjątkowych wydarzeń właśnie u nas. Za nami liczne wesela, bankiety i imprezy okolicznościowe w Kresowej Osadzie oraz Przystanku Kresy i tysiące zadowolonych gości.

sala weselna Kresowa Osada

Komfortowa sala weselna

W odtworzonym dworku ziemiańskim na gości czekają trzy sale. Sala główna na 160 miejsc, sala taneczna tzw. oranżeria oraz sala na górze z możliwością adaptacji dla 100 gości. Tu także, do dyspozycji są pokoje i w pełni wyposażona sala konferencyjna. Na smakoszy galicyjskich tradycji kulinarnych czeka z kolei dawna karczma wiejska, w której serwujemy Kresowe Jadło przygotowywane według tradycyjnych przepisów. 

Przystanek Kresy oferuje z kolei możliwość organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych nawet dla 500 osób. Obiekt wyposażony jest we własną estradę, wybiegi, nagłośnienie i oświetlenie inteligentne, stoły okrągłe i prostokątne, zewnętrzne tarasy, różne dekoracje i wszystko co potrzebne, by stworzyć odpowiedni klimat każdej imprezy.

Dysponujemy także w pełni profesjonalną obsługą i szerokim wachlarzem dodatkowych atrakcji dla dzieci.

Przygotowaliśmy kilka pakietów w różnych cenach. Ofertę można indywidualnie negocjować i modyfikować. U nas zorganizujesz także ślub plenerowy, wesele chłopskie, dworskie czy sarmackie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji przyjęć okolicznościowych.

Folder po pobrania ↓↓↓