Imprezy okolicznościowe – wesela, bankiety

W ostatnich kilku lat Kresowa Osada stała się liderem organizacji przyjęć i obsługi turystów w tej części Polski. Wiele osób, firm i instytucji zdecydowało się na organizację wyjątkowych wydarzeń właśnie u nas. Za nami liczne wesela, bankiety i imprezy okolicznościowe w Kresowej Osadzie oraz Przystanku Kresy i tysiące zadowolonych gości.

sala weselna Kresowa Osada

Komfortowa sala weselna

W odtworzonym dworku ziemiańskim na gości czekają trzy sale. Sala główna na 160 miejsc, sala taneczna tzw. oranżeria oraz sala na górze z możliwością adaptacji dla 100 gości. Tu także, do dyspozycji są pokoje i w pełni wyposażona sala konferencyjna. Na smakoszy galicyjskich tradycji kulinarnych czeka z kolei dawna karczma wiejska, w której serwujemy Kresowe Jadło przygotowywane według tradycyjnych przepisów. 

Przystanek Kresy oferuje z kolei możliwość organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych nawet dla 500 osób. Obiekt wyposażony jest we własną estradę, wybiegi, nagłośnienie i oświetlenie inteligentne, stoły okrągłe i prostokątne, zewnętrzne tarasy, różne dekoracje i wszystko co potrzebne, by stworzyć odpowiedni klimat każdej imprezy.

Dysponujemy także w pełni profesjonalną obsługą i szerokim wachlarzem dodatkowych atrakcji dla dzieci.

Niesamowity dom weselny na Podkarpaciu

Kresowa Osada to wioska tematyczna, stylizowana, nawiązująca do kultury i zwyczajów dawnych Kresów Rzeczpospolitej. Wesele zorganizowane w tak pięknych okolicznościach przyrody, wokół kilku obiektów tematycznych, w których można poznać zwyczaje i kulturę dawnych Polaków, z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla pary młodej, jak i przybyłych gości.

Kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę wesela, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych, niezależnie od liczby gości. Ponadto przygotowujemy catering dostosowany do preferencji gości. Istnieje możliwość zamówienia również przepysznych specjałów kuchni kresowej lub dań tradycyjnych. Co więcej, nasi pracownicy przyozdabiają także salę, dostosowując odpowiednio dekoracje do rodzaju przyjęcia. Wszystkie szczegóły, dotyczące przyjęcia ustalamy wcześniej z naszymi klientami.

Przygotowaliśmy kilka pakietów w różnych cenach. Ofertę można indywidualnie negocjować i modyfikować. U nas zorganizujesz także ślub plenerowy, wesele chłopskie, dworskie czy sarmackie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji przyjęć okolicznościowych.