Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej w Rzeszowie

W środę na placu przed Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie powstało Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej. Akcja promocyjna Związku Międzygminnego Ziemia Lubaczowska miała zachęcić mieszkańców Rzeszowa do skorzystania z oferty turystycznej naszego regionu.

„Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej” podzielone zostało na specjalne strefy: kulinarną, rękodzieła, rekreacyjną i festiwalową, w których na uczestników czekało wiele atrakcji i ciekawostek m.in.: warsztaty zabawkarskie i rzeźbiarskie, występy artystyczne i animacje. Akcja miała zachęcić mieszkańców Rzeszowa do skorzystania z oferty turystycznej naszego regionu, ale także skorzystania z produktów i oferty lokalnych producentów żywności, uzdrowisk, miejsc wypoczynku i festiwali. Jednym z punktów była promocja Festiwalu Dziedzictwa Kresów, które kilka dni temu otrzymało nagrodę „Wydarzenie Historyczne Roku”. W miasteczku promowano także inne imprezy i wydarzenia, które znalazły się a tegorocznym kalendarium marki turystycznej Ziemia Lubaczowska.

Bądź na bieżąco:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://kresowaosada.pl/miasteczko-ziemi-lubaczowskiej-rzeszowie/
YouTube
INSTAGRAM
Soundclound
Issuu
 
Projekt "Utworzenie „Kresowej Osady” oraz nadanie nowych funkcji turystycznych i edukacyjnych szansą dla obszaru poprzemysłowego i popegeerowskiego Gminy Lubaczów"
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.
rpo_wp rpo_wp rpo_wp
Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego.

Theme by HermesThemes / Realizacja: Media Lubaczowskie Sp. z o. o.

Copyright © 2019 Kresowa Osada. All Rights Reserved