Imprezy okolicznościowe Roztocze

Roztocze to popularna kraina geograficzna, leżąca w południowo-wschodniej Polsce, którą z uwagi na niepowtarzalne walory przyrodnicze odwiedzają co roku rzesze turystów. Nazywana jest Polską Toskanią, przede wszystkim dlatego, że jest to jeden z najbardziej nasłonecznionych regionów w naszym kraju, który słynie z dziewiczej przyrody, czystego, jodowanego powietrza oraz przepięknych, zielonych lasów. Turyści przyjeżdżają w te rejony po to, aby odpocząć, ale także spędzić czas aktywnie. Na Roztoczu znajduje się mnóstwo ścieżek, idealnych do pieszych wędrówek, a także tras rowerowych.

Impreza okolicznościowa na Roztoczu

Co istotne, Roztocze to także świetne miejsce do tego, by zorganizować imprezę okolicznościową, wesele, komunię, urodziny, a nawet bankiet firmowy. W naszej Kresowej Osadzie, która zlokalizowana jest w Baszni Dolnej, znajdują się aż trzy sale, które są w stanie pomieścić kilkadziesiąt osób. Sala główna została przygotowana na 160 miejsc, mamy także tak zwaną oranżerię, czyli salę taneczną oraz mniejszą salę do 100 osób. Dysponujemy również dużą halą nazywaną Przystanek Kresy, gdzie można zorganizować wesele lub festiwal nawet do 500 osób! W sezonie letnim natomiast proponujemy naszym gościom zarezerwowanie imprezy plenerowej.

Oprócz organizacji i obsługi przyjęć okolicznościowych dysponujemy także własnym nagłośnieniem oraz dekoracjami. Dzięki temu w naszym kompleksie można wyprawić swoje wesele marzeń lub też przygotować tematyczną konferencję. Ponadto, nasi goście mogą skosztować pysznych, regionalnych i tradycyjnych dań.

Przysmaki Kresowej Osady

Podczas zorganizowanego przyjęcia okolicznościowego lub też konferencji podajemy przyrządzony przez nas catering. W nowym, wiosenno-letnim menu znajdziesz zarówno dania tradycyjne, jak i sezonową kuchnię autorską, typowo regionalną czy też kresową. Szczególnie polecamy potrawy: zupę pokrzywową, piwną, ucha, golonkę roztoczańską, pierogi z gęsiną, gołąbki na sposób lwowski, zapiekany gliniak i wiele innych. Dla fanów kotletów przygotowaliśmy nasz specjał, czyli kotlecisko gigant, a dla dzieci, lekkie menu, składające się z ulubionych potraw najmłodszych, np. pulpeciki z indyka, filet panko i wiele innych.

Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane organizacją imprezy okolicznościowej na Roztoczu do rezerwacji jednej z sal w naszym kompleksie Kresowa Osada.