Noclegi Roztocze

Planujesz spędzić wyjątkowy urlop z dala od zgiełku miasta? Chcesz podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy i obcować z naturą? Odwiedź Roztocze. To przepiękna kraina geograficzna słynąca z lasów, wzgórz, łąk i dolin rzecznych. Po aktywnie spędzonym dniu na świeżym powietrzu i smakowaniu regionalnych, roztoczańskich potraw, zapraszamy na odpoczynek w Kresowej Osadzie.

Dysponujemy przytulnymi, przestronnymi pokojami jednoosobowymi bądź kilkuosobowymi, które zostały wyposażone w wiele udogodnień. W każdym pokoju znajduje się m.in. wygodne łóżko, pojemna szafka, w której można schować ubrania i walizkę, a także praktyczny stolik i krzesełka.

Decydując się na przyjazd do Roztocza, będziesz miał okazję zarówno zapoznać się z tamtejszą kulturą, jak i wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach oraz warsztatach przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. U nas znajdziesz nie tylko nocleg, lecz także będziesz miał możliwość skosztować przepysznych lokalnych specjałów w naszej regionalnej restauracji.

Naszą ofertę kierujemy do rodzin z dziećmi oraz niedużych wycieczek. Serdecznie zapraszamy!