Dzień Nauczyciela w Kresowej Osadzie

Zapraszamy do świętowania Dnia Edukacji Narodowej w Restauracji w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Przygotujemy dla Państwa dowolne menu i oprawę wydarzenia według życzeń i oczekiwań.

Kontakt: tel. 500 738 500, e-mail: kresowaosada@op.pl

Pyszne potrawy przygotowane ze świeżych produktów wysokiej jakości przez nasz doświadczony zespół, sielska, miła atmosfera w połączeniu z klimatem Kresów powinny sprawić Państwa gościom wiele doznań kulinarnych i choć na chwilę przywołać wspomnienia spotkań w szerokim gronie, często na wycieczkach szkolnych za którymi tak teraz tęsknimy.

Poniżej prezentujemy wersję podstawową menu w cenie 65 zł za osobę (przy minimum 18 osobach) zawierającą: zupę, drugie danie, deser, kieliszek wina, soki owocowe, wodę mineralną oraz kawę i  herbatę. 

Zupa:

– Krem z batatów z mlekiem kokosowym, siekanką warzywną i płatkami migdałów,

– Zupa ze słodkich pomidorów i palonej papryki w miodzie, serwowana z kuleczkami mozzarelli.

Drugie danie:

– Halibut z pieca z sosem holenderskim podany ze szparagami i groszkiem cukrowym z dodatkiem pieczonego ziemniaka i bukietu surówek,

– Kotleciki z gęsi na sosie z kapeluszy borowików, z dodatkiem gruszki gotowanej  w przyprawach korzennych, całość podana z zapiekanymi ziemniakami w piecu chlebowym oraz selerem naciowym, smażonym w miodzie.

Deser:

– Torcik bezowy z owocami i sosem mango,

– Czekoladowa delicja z wiśniami pod śmietankową chmurką.

Napoje: Kawa i herbata, soki owocowe i woda mineralna (dzbanek litrowy na 4 osoby), kieliszek wina.

Jesteśmy także otwarci na indywidualne oferty, które przygotujemy wedle Państwa sugestii i oczekiwań. U nas zamówisz także dostawę potraw w formie cateringowej.

Kontakt: tel. 500 738 500, e-mail: kresowaosada@op.pl