Oferta komunijna – organizacja komunii

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty organizacji przyjęcia w Kresowej Osadzie lub cateringu komunijnego na 2022 rok. Przygotowaliśmy okolicznościowy pakiet, ale ofertę możemy dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

WOLNE TERMINY!

Tel. 500 738 500.

I Komunia Święta w Kresowej Osadzie na Podkarpaciu

I Komunia Święta jest szczególnym wydarzeniem dla całej rodziny, ale też ważnym przeżyciem duchowym dla dziecka, warto w tym dniu zadbać o wszystkie szczegóły. Decydując się na powierzenie nam przygotowania tego przyjęcia, możesz mieć pewność, że zadbamy o wszystkie detale!

Oferujemy możliwość dekoracji sali na komunię w stonowanych, biało-złotych kolorach. Zapewniamy również rzetelną obsługę uroczystości oraz pyszny catering. 

Menu komunijne

Zadbaliśmy o to, aby komunijne menu było dostosowane również do preferencji dziecka. W propozycjach dań znajdziesz wyłącznie proste i smaczne potrawy, np. rosół z makaronem, polędwiczki wieprzowe, kotleciki z gęsi, tradycyjne sałatki i pyszne desery. Istnieje również możliwość indywidualnego skomponowania menu oraz zamówienia regionalnych potraw charakterystycznych dla dawnej kuchni kresowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu rezerwacji sali na uroczystość komunijną. W przypadku pytań z chęcią omówimy szczegóły całego wydarzenia.

Sala na komunię

Przyjęcia komunijne odbywają się najczęściej w naszej przestronnej sali konferencyjnej, w której zmieści się nawet do 90 osób. Jest to w pełni wyposażone pomieszczenie, przygotowane specjalnie do organizacji imprez okolicznościowych. Istnieje możliwość zamówienia również nagłośnienia lub sprzętu multimedialnego.

Sala jest urządzona w jasnych, stonowanych kolorach, dzięki czemu złoto-białe dodatki komunijne świetnie będą komponować się na jej tle. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji stołów na przyjęcie komunijne, co pozwoli na odpowiednie rozmieszczenie liczby zaproszonych gości. 

Naszym gościom zapewniamy pełną obsługę przyjęcia, zaplecze w postaci cateringu oraz stołu kawowego.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji przyjęć w naszym lokalu komunijnym. Dysponujemy wolnymi terminami.