Oferta komunijna – organizacja komunii

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty organizacji przyjęcia w Kresowej Osadzie lub cateringu komunijnego na 2021 rok. Przygotowaliśmy kilka pakietów, ale ofertę możemy dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

I Komunia Święta w Kresowej Osadzie na Podkarpaciu

I Komunia Święta jest szczególnym wydarzeniem dla całej rodziny, ale też ważnym przeżyciem duchowym dla dziecka, warto w tym dniu zadbać o wszystkie szczegóły. Decydując się na powierzenie nam przygotowania tego przyjęcia, możesz mieć pewność, że zadbamy o wszystkie detale!

Oferujemy możliwość dekoracji sali na komunię w stonowanych, biało-złotych kolorach. Zapewniamy również rzetelną obsługę uroczystości oraz pyszny catering. 

Menu komunijne

Zadbaliśmy o to, aby komunijne menu było dostosowane również do preferencji dziecka. W propozycjach dań znajdziesz wyłącznie proste i smaczne potrawy, np. rosół z makaronem, polędwiczki wieprzowe, kotleciki z gęsi, tradycyjne sałatki i pyszne desery. Istnieje również możliwość indywidualnego skomponowania menu oraz zamówienia regionalnych potraw charakterystycznych dla dawnej kuchni kresowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu rezerwacji sali na uroczystość komunijną. W przypadku pytań z chęcią omówimy szczegóły całego wydarzenia.