Sylwester 2018/2019 w Przystanku Kresy w rytm lat 20′ i 30′

Informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na tegorocznego Sylwestra i zachęcamy do spędzenia ostatniej nocy 2018 roku własnie u nas i przywitania Nowego Roku w Przystanku Kresy, gdzie królować będzie styl lat 20. i 30. XX w.

Czarodziejski klimat tamtego okresu tworzyli odważni ludzie, którzy doceniali wartość dobrej zabawy, pięknych strojów i muzyki. Któż nie chciałby tego poczuć?! W Sylwestra w Przystanku Kresy królować będą pióra, perły, srebra, cygara, cylindry i blaski świec. Klimat podkreśli zespół Chromatic Plus, z którym uczestnicy pożegnają Stary Rok przy muzyce z lat 20. i 30. przeplatanej nutą współczesnych przebojów. Do tego bąbelki wybornego wina musującego pozwolą na chwilę zapomnienia, a wyspy z bufetami ciepłymi i zimnymi dodadzą energii do zabawy, którą zakończą pierwsze promienie słońca.

Atmosferę barwnych czasów warto przywołać także strojami w stylu Greet Catsby, tym bardziej, że organizatorzy przygotowali upominki za najlepszą stylizację nawiązującą stylem do epoki dwudziestolecia międzywojennego.

Nastaw się na szaloną noc, podczas której wszytko może się zdarzyć!

Już dziś dokonaj rezerwacji – tel. 500 738 500. Koszt zabawy to 499 zł od pary.