Targi Ślubne i Komunijne – zapraszamy 4 grudnia

Już 4 grudnia zapraszamy na Targi Ślubne i Komunijne w Kresowej Osadzie. Na miejscu czekać będzie na Was wielu wystawców.

Nasze Targi są największą targową imprezą branży ślubno-komunijnej w naszym regionie. Swoją popularność zyskały dzięki temu, że w jednym miejscu porównać można wiele ofert i znaleźć wszystko to, co modne i na światowym poziomie. I tym razem branżę ślubno-weselną oraz eventową reprezentować będą firmy z Podkarpacia i Lubelszczyzny. Odwiedź nas 4 grudnia i przekonaj się, że organizacja ślubu czy wesela jest prosta i przyjemna.

Oto niektórzy wystawcy, którzy potwierdzili już swoją obecność: Zespół Iluzer, Suknie Ślubne Perfekcyjna Panna Młoda z Jarosławia, Mary Kay Paulina Nowak, DJ Lechu Radymno, Suknie Ślubne Avangarda Jarosław, Cukiernia Obszańscy Biłgoraj, Katarzyna Wawrejko Cukiernia, Garnitury Kozlovsky RECMAN Zamość, Pracownia Wizażu Anna Juźko, Salon Fryzjerski Jadwiga Przybyła Lubaczów, „Zaplanujmy Wesele” Wiktor Pałczyński, Kwiaciarnia Cieszanów, Zespół Szkół Innowacyjnych Jarosław – pokaz mody ślubnej inaczej oraz wizażyści, fotografowie i inni.