Targi Ślubne w Kresowej Osadzie już 4 grudnia

W niedzielę 4 grudnia zapraszamy do Kresowej Osady na kolejną odsłonę Targów Ślubnych. Na miejscu prezentować się będą wystawcy branży weselnej.

Po raz kolejny halę Przystanek Kresy oddamy w ręce firm działających w branży ślubno-weselnej. Już 4 grudnia ruszą jedyne w swoim rodzaju Targi Ślubne, które są niebywałą okazją do bezpośredniego zaprezentowania swojej oferty osobom zainteresowanym. Natomiast Młodym Parom, rodzicom, druhnom, drużbom i przyjaciołom pozwalają na odkrycie niepowtarzalnych inspiracji i znalezienie niecodziennych okazji i promocji.

To będzie kolejna edycja Targów Ślubnych organizowanych w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Za każdym razem, jako organizatorzy, chcemy udowodnić, że w branży ślubnej i weselnej dziele się naprawdę wiele. Stawiamy na modę, nie zapominając o elegancji i szyku, jaki powinien panować w czasie tego wyjątkowego dnia.

Targi Ślubne odkrywają nowe możliwości związane z organizacją ślubu i wesela, bo udział w nich bierze szerokie grono wystawców. Swoje miejsce zawsze znajdują fotografowie, videofilmowcy, zespoły muzyczne, wodzireje, dekoratorzy, floryści, fryzjerzy, wizażyści, styliści, krawcowe, jubilerzy, podmioty gastronomiczne i ciastkarnie, a także animatorzy dla dzieci oraz inni. Taka szeroka gama wystawców uczestnicząca w wydarzeniu sprawia, że halę Przystanek Kresy odwiedza sporo Młodych Par.

Prowadzisz firmę w branży ślubno-weselnej i okołoślubnej? Nie może cię zabraknąć. Przedstaw swoją ofertę szerokiemu gronu i dołącz do grona przedsiębiorców tworzących niezastąpioną strefę dla narzeczonych. Daj się poznać. Zadzwoń pod numer 500 738 500 lub wyślij e-mail na adres kontakt@kresowaosada.pl i zgłoś swój udział.

TARGI ŚLUBNE – 4 GRUDNIA 2022

Kresowa Osada, hala Przystanek Kresy