Tradycyjne wyroby kresowe

W Kresowej Osadzie we współpracy z lokalnymi rolnikami produkujemy tradycyjne wyroby, które można zakupić na miejscu oraz zamówić z dostawą.

Nasze przetwory są smaczne, ekologiczne i bez sztucznych dodatków. Mogą być świetną pamiątką bądź fajnym prezentem dla rodziny czy znajomych. Przetwory, miody, dżemy, soki i piwo ręcznie robione specjalnie dla Kresowej Osady. W ofercie znajdują się także efekty pracy naszych rękodzielników oraz naturalne kosmetyki.

Poniżej prezentujemy część asortymentu, który niebawem będzie dostępny także w sklepie internetowym.

Nasze produkty

Wszystkim naszym gościom proponujemy zakup pysznych przetworów. Zajmujemy się wytwórstwem domowych i smacznych, między innymi: przekąsek, dżemów, mięs, herbat, syropów, a nawet kosmetyków. Nasze produkty są pozbawione konserwantów oraz substancji polepszających smak, czy zapach. 

Kresowe jadło

Przetwory te zostały wykonane z półproduktów, pochodzących z upraw od zaprzyjaźnionych rolników, zawierają wyłącznie naturalne cukry, zioła i przyprawy. Proponujemy zakup typowych, kresowych potraw, np. pierogów z gęsiną, bigosu z Kresów, czy gołąbków przyrządzonych na sposób lwowski. Wszystkie kresowe przetwory oraz dania mięsne zamykamy w szczelnych i ozdobnych słoikach, dzięki czemu można je podarować również na prezent. 

Naturalne kosmetyki

W ofercie znajdziesz także naturalne kosmetyki do kąpieli oraz po kąpieli. Ich skład to połączenie wyłącznie organicznych ekstraktów, olejów, a także minerałów i witamin, które pozwolą Twojej skórze porządnie się nawilżyć i zregenerować. Sprzedajemy również naturalne środki czystości, które nie tylko świetnie radzą sobie z trudnym brudem, ale także są przyjazne dla osób, zmagających się z alergią.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.