Udane Targi Ślubne i Komunijne [ZDJĘCIA]

W niedzielę (4 grudnia) w Hali Przystanek Kresy odbyły się V Targi Ślubne i Komunijne. Na miejscu prezentowali się liczny wystawcy z Podkarpacia i Lubelszczyzny reprezentujący różne produkty i usługi z branży eventowej. Do Baszni Dolnej przybyło wielu gości, którzy na miejscu mogli nie tylko zapoznać się z och ofertą, ale także skorzystać z promocji i zniżek.

Na miejscu na naszych gości czekali m.in. eksperci od kompleksowej organizacji imprez, przedstawiciele salonów sukien ślubnych i sklepów z garniturami, wizażyści, kosmetyczki i fryzjerzy. Byli także fotografowie, didżeje i zespoły muzyczne, dekoratorzy, wypożyczalnia aut do ślubu i podmioty zajmujące się cateringiem. Na miejscu obyły się pokazy sukien ślubnych i garniturów oraz degustacja potraw.

– Jest nam bardzo miło, że nasze Targi cieszą się tak dużym zainteresowaniem, zarówno odwiedzających jak i wystawców – mówi dla Gazety Jarosławskiej Marcin Krupa, organizator Targów i właściciel Kresowej Osady.

Spośród osób odwiedzających Targi wylosowano atrakcyjne bonusy. Nagrodę główną o wartości 3 tysięcy złotych ufundowana przez nasz obiekt – otrzymała Pani Jolanta Hass.

Galeria zdjęć.