Zapraszamy na Schabowy Fest [25-26 listopada]

Zapraszamy na wyjątkowy festiwal smaków do Kresowej Osady w dniach 25-26 listopada! Schabowy Fest to niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w kulinarnym świecie tradycyjnych polskich smaków, wzbogaconych nowatorskimi dodatkami. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla podniebienia!

W specjalnym menu znajdziecie:

1. Schabowy z kością w chrupiącym panko / kluski gnocchi z kwaśną kapustą – 49 zł 

Zaczynamy od klasyki w nowoczesnym wydaniu! Nasz schabowy z kością w tradycyjnych przyprawach otoczony chrupiącym panko to prawdziwa uczta dla miłośników tradycji. Dodajemy do tego kluski gnocchi z kwaśną kapustą, tworząc wyjątkowe połączenie smakowe.

2. „Schab Drwala – schabowy zapiekany z serem wędzonym i żurawiną  / frytki z batatów – 52 zł

Mamy coś dla cty, którzy szukają czegoś ekstra! „Schab Drwala” to długo marynowany schabowy zapiekany z serem wędzonym i żurawiną. Do tego pyszne frytki z batatów, które doskonale komponują się z intensywnością dania głównego.

3. Schabowy z grillowanymi pieczarkami i cebulą / ziemniaki z patelni – 49 zł

Dla miłośników letnich smaków proponujemy schabowy z grillowanymi pieczarkami i cebulą, podany z aromatycznymi ziemniakami z patelni. To danie zaskoczy Was subtelnością i harmonią smaków.

4. Deser: Ciasto piernikowe / mascarpone / kandyzowana pomarańcza / czekolada – 22 zł

A na deser proponujemy coś słodkiego i bardzo aromatycznego zarazem – ciasto piernikowe z mascarpone, kandyzowaną pomarańczą i kawałkami czekolady. To doskonała propozycja na zakończenie kulinarnego święta przy kawie, herbacie lub lamce wina w Kresowej Osadzie!

W menu także dania z karty jesiennej!

Rezerwacja stolików – tel. 500 738 500.