Zapraszamy wycieczki szkolne

Klasowe ławki, tablica i kreda to nie najważniejsze elementy współczesnej edukacji. Dużo lepsze efekty w kształceniu przynoszą aktywne zajęcia, odbywające się poza murami szkolnymi. Ciekawą propozycję nauki połączonej z aktywnym wypoczynkiem i zabawą przybliżającą lokalną historię oferuje Kresowa Osada w Baszni Dolnej.

Współcześnie do młodzieży nie docierają konwencjonalne metody edukacji. Bardzo ważne są dla niej odmienność, doświadczalność, a przede wszystkim działanie i własne zdanie. Kresowa Osada otwarta jest na potrzeby młodych osób. W tym miejscu mogą one zapoznać się z historią regionu poprzez uczestnictwo w warsztatach, mierząc się z własnymi siłami i umiejętnościami. Dla szkół i przedszkoli przygotowane zostały gry terenowe, specjalne warsztaty rękodzielnicze i zajęcia w formie rekreacyjno-poznawczych wycieczek rowerowych lub zaprzęgami konnymi.

 Zajęcia cieszą się ogromną popularnością, a tylko w tym sezonie obiekt odwiedziło ponad dwieście wycieczek i grup zorganizowanych. Radość i wspomnienia z części z nich można zobaczyć na na specjalnym spocie promocyjnym.

Ze szczegółową ofertą można zapoznać się w poniższym folderze [KLIKNIJ].