Rusza Przystanek Kresy – nowa hala bankietowo-kongresowa już w kwietniu!

To już przesądzone! W kwietniu 2018 roku przy Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej powstanie nowy obiekt bankietowo-kongresowy. „Przystanek Kresy” będzie jednym z największych tego typu kompleksów w regionie, mogącym pomieścić i jednocześnie obsłużyć nawet 1000 osób.

Przystanek Kresy powstaje z myślą o przygotowaniu i kompleksowej obsłudze imprez oraz różnych wydarzeń dla nawet tysiąca osób. Nowy obiekt będzie idealnym miejscem do organizacji przyjęcia weselnego dla nawet 500 osób, czy jeszcze liczniejszych sympozjów, konferencji czy kongresów. Co bardzo ważne, został on zaprojektowany w taki sposób, by można zaaranżować jego wygląd do danego typu imprezy, czy określonej liczby gości. Dzięki własnej estradzie, wybiegom, nagłośnieniu i inteligentnemu oświetleniu będziemy stanie kompleksowo obsłużyć każde wydarzenie. Okrągłe i prostokątne stoły, zewnętrzne tarasy, rozmaite dekoracje i kotary pozwolą stworzyć właściwą przestrzeń i odpowiedni klimat. Przystanek Kresy to także nowoczesna i w pełni autonomiczna kuchnia, ciągi gastronomiczne „a la Ikea”, toalety i szatnie.

Wesela dworskie i chłopskie, studniówki, gale, targi, koncerty, zabawy dziecięce, czy transmisje meczu – to tylko zarys naszych potencjalnych działań, którym dodatkowo możemy zaoferować kompleksową obsługę medialną. Wszystko to, we współpracy z doświadczonymi i rzetelnymi pracownikami.

Wszelkie informacje i rezerwacja terminów pod nr tel. 600 020 040 lub pod adresem e-mail kresowaosada@op.pl.

Poniżej prezentujemy kilka wizualizacji obiektu.