Zapraszamy na Weekend Burgera

Jesteście gotowi na prawdziwą ucztę smaków? W Kresowej Osadzie zapraszamy Was na Weekend Burgera, który odbędzie się w najbliższy weekend. Przygotujcie swoje podniebienia na wyjątkowe doznania kulinarno-burgerowe!

Oto kilka propozycji, które zagoszczą w naszym weekendowym menu:

  1. Klasyczny burger wołowy Skomponowany z aromatycznego mięsa wołowego, mieszanki świeżych sałat, czerwonej cebuli, kawałków pomidora, ogórka, doprawiony wyjątkowym sosem. To wszystko podane z chrupiącymi frytkami belgijskimi.
  2. Burger Chicken Zaserwujemy Wam chrupiącego kurczaka w złocistej panierce, połączonego z mieszanką świeżych sałat, pomidorem, ogórkiem, czerwoną cebulą, wszystko zwieńczone wyjątkowym sosem. Do tego pyszne frytki belgijskie.
  3. Bao Burger Dla miłośników kuchni azjatyckiej przygotowaliśmy wyjątkowy Bao Burger. Soczysty łosoś opalany, kremowe awokado, sałatka z wakame, delikatny sos mayo, wszystko to zamknięte w pulchnym bułeczce bao. Oczywiście, nie zabraknie frytek z batatów!

Warto spróbować! Weekend Burgera w Kresowej Osadzie to wyjątkowa okazja, aby delektować się aromatycznymi, świeżymi i starannie przygotowanymi daniami. Wszystko to w przyjaznej atmosferze naszej restauracji.

W menu także dania z karty jesiennej!

Rezerwacja stolików – tel. 500 738 500.